تاریخ : چهارشنبه 14 اسفند 1392 | 22:01 | نویسنده : ناری

خوب الان من دیگه عزاداری تنهایی تموم شد یه خاطره بگم واستون:

یه برادر زاده دارم جینگول مستون شیطون الان خانوادگی  چین هستن

داشتم میگفتم اره این اقا پسر ما سه سالشه اینجا بهش میگم فلفل و نمیدونم این ضریب هوشیش چرا بیخودی اینقد بالاست . خطر این هوش رو من عمه بدبخت درک میکنم که جرات ندارم سیم ثانیه لب تاپمو باهاش تنها بذارم.

چند ماه پیش که داداشم حسابی سرما خورده بود اینا خونه ما بودن هرچقد فلفل سعی میکرد به داداشم نزدیک بشه و باهاش بازی کنه ما نمیذاشتیم و براش توضیح میدادیم که بابا مریضه توام مریض میشی . و این شد شروع یه سلسله داستان که اگه دستتم زخمی بشه سریع میره دستشو میبنده که دستم زخمی شده از عمه گرفتم.

خلاصه تو این مملکت غربت اینا یه دوست خانوادگی دارن که اقا ایرانیه و خانم امریکایی و بارداره و ماهای اخرشم هست از قضا یه روز زنداداش من  با پسرجونش واسه احوال پرسی میره پیش این خانم امریکایی که فارسیش وحشتناکه

 و یه کاری واسش پیش میاد و یه یک ساعتی بچه رو امانت میذاره خونه اونا و میره کارشو انجام بده و برگرده. از قضا   این خانم محبت مضاعفی به پسرک ما میکنه و حسابی با هم رفیق میشن . و تو همین عالم رفاقت واسه پسرما سوال به وجود میاد که خاله چرا شکمت باد کرده ؟ این خانم هم سعی میکنه واسه فضول خان توضیح بده اما هرچی میگه به گوشش نمیره که نمیره اخرش فقط میتونه بهش بگه مریضم.

وقتی بر میگردن خونه میبینن که فلفل ساکت تو اتاق خودشه و صداش درنمیاد وقتی صداش میکنن میاد میبینن که پارچه کرده زیر لباسش و درست مثل اون خانم راه میره و همش میگه من مریضم از خاله گرفتم.

از شانسشون اون شب یکی از همکارای باباش مهمونشون بوده وقتی این صحنه رو میبینه که این پسر عین یه خانم حامله راه میره کلی میخنده بعدم بغلش میکنه و بهش میگه اخ اخ عموجون اره چه بد مریض شدی باید راه بری که خوب بشی . چه شکمت بزرگ شده بپا که نیافته  . این جملات اینقد تو فلفل تاثیر میذاره که زن داداشم میگه تو این چند روز هر چند وقت یه بار یادش میاد و یه دستمال میکنه زیر لباسش که من مریضم هرچی بهش بی توجهی هم میکنن جواب نمیده .

بدتر از اون داداش طفلک منه که همه تو شرکت بهش میگن کی نوه ات به دنیا میاد مهندس؟
آرشیو مطالب
لینک های مفید
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 45717

  • زیبا مد | سبزک | تبلیغات متنی